Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Pełną ofertę ponad 15 000 wzorów tapet ściennych mogą Państwo obejrzeć bezpośrednio w naszym sklepie z tapetami ściennymi.
 

Przykładowe aranżacje tapet ściennych podzieliliśmy na 5 grup wejdź i zobacz najnowsze trendy:

tapety klasyczne

tapety nowoczesne

 tapety dziecięce

tapety w pasy

fototapety

 

Wszystkie prezentowane wzory tapet ściennych dostępne są również w innych kolorach i dostępne w naszym sklepie z tapetami ściennymi.

Ze względu na różne właściwości tapet ściennych trzeba umieć dobrać właściwą, by dekoracja ścienna spełniła swoje funkcje, należy pamiętać o rodzaju światła jakie wpada do pomieszczenia o wielkości pomieszczenia i jego przeznaczeniu.
Oglądając wzory tapet ściennych w internecie nie jesteśmy w stanie dokładnie określić koloru tapety, struktury czy materiału z jakiego jest tapeta, dlatego zapraszamy do oglądania na żywo wszystkich tapet  do naszego sklepu w Warszawie a tam pokażemy i doradzimy z palety ponad 10000 wzorów i kolorów ekskluzywnych tapet ściennych największych europejskich i amerykańskich producentów między innymi takich marekjak Arte, Eijffinger, Cole and Son, Designers Guild, Romo, Zoffany, Harlequin, Sandberg, Romo a więc każdy kto szuka w naszym sklepie tapety do sypialni, tapety do salonu, tapety do pokoju, tapety do przedpokoju, tapety angielskiej, tapety amerykańskiej, tapety materiałowej czy dziecięcej znajdzie coś dla siebie, zapraszamy więc do naszego sklepu w Warszawie.

 

 


Ta strona używa plików Cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Dowiedz się więcej